NEW WEBSITE UNDER DEVELOPMENT !

 

  

 

                                                           English | فارسی

0

درباره ما


شرکت سیلکوی دانیشمانلیک با مسولیت محدود به منظور کمک و تسهیل امور سرمایه گذاران تاسیس گردید که قصد ورود به بازار املاک و یا فرنچایز کشور ترکیه را دارند. ما معتقدیم که دلایل متعددی برای سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد از جمله اقتصاد پر رونق، مالیاتهای پایین، بازار بزرگ داخلی، تامین بودن زیرساختها و تقاضای مداوم برای توسعه املاک و موارد دیگر.

همچنین معتقدیم که برای پیدا کردن بهترین فرصتهای سرمایه گذاری و اجتناب از مخاطرات، سرمایه گذاران در این راه احتیاج به دانش به روز از روند بازار و قوانین کشور ترکیه در قالب یک مشاوره حرفه ای و قابل اعتماد دارند. باهدف پاسخگویی به چنین نیازی، سیلکوی دانیشمانلیک با سالها تجربه در بخش املاک و خرده فروشی و همچنین تیمی متخصص و آگاه از تحولات بازار ترکیه در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

 

تاریخچه ما


شرکت ماقبل سیلکوی دانیشمانلیک با نام شرکت راه ابریشم در 2010 میلادی در ایران ثبت گردید که دارای سالها تجربه موفق در زمینه املاک تجاری و مراکز خرید میباشد. در سال 2018 میلادی مالکیت شرکت راه ابریشم ایران در مشارکت با یکی از مشاورین املاک و فرنچایز قدرتمند استانبول اقدام به تاسیس شرکت سیلکوی دانیشمانلیک با مسولیت محدود نمودند که بصورت رسمی و تحت قوانین جمهوری ترکیه ثبت گردیده و مشغول به فعالیت است.

پذیرش دانشجو


تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی کشور ترکیه را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند که این میزان از سال ۲۰۱۶-۲۰۱۵ افزایش چشمگیری داشته است. درحال حاضر حدود ۶۵۰هزار دانشجو خارجی در ترکیه مشغول به تحصیل میباشند، که سبب شده این کشور به یک مقصد آموزشی با سطح کیفی بالا تبدیل شود.

تحصیل نسبتا ارزان در کنار سطح آموزشی بالا از مهمترین انگیزه های دانشجویان برای ادامه تحصیل در این کشور میباشد، همچنین فرصت استفاده از بورسیه تحصیلی رایگان بهمراه کمک هزینه مسکن، خدمات پزشکی و هزینه های رفت و آمد به دانشگاه از دیگر موارد جذاب برای تحصیل در این کشور است.

ترکیه دارای ۲۳ دانشگاه با رنکینگ همیشگی بالا در بین دانشگاههای دنیا میباشد. نزدیک به ۲۰۰ دانشگاه در ترکیه وجود دارد که بیشتر آن‌ها توسط دولت اداره می‌شوند. دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه به توافقنامه‌ی بولونیا پایبند هستند و از این رو برنامه‌های تحصیلی آن‌ها با سایر دانشگاه ها در اروپا یکسان است. اکثر دانشگاه ‌های ترکیه در برنامه اراسموس نیز عضویت دارند که از تبادل بین‌المللی دانشجو حمایت می‌کند.

از این رو و در راستای خدمات رساني بهتر به هموطنان عزيز، شركت سيلكوی با اتکا به کادر مجرب و آشنا به امور اداری- آموزشی در کشور ترکیه و در همکاری رسمی با گروه حقوقي زمكو، آماده انجام کلیه امور مربوط به تحصيل در تمامي مقاطع دانشگاههاي تركيه ميباشد.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند.

 

Level 5 & 6, Louis Vuitton Orjin Building Abdi Ipekci Cd, Nişantaşi istanbul 34367
Unit 17, No:5/K, Akkoza Square, Koza District, 34538 Esenyurt/Istanbul

+90 212 812 5133
+90 555 014 1297

  info[at]silkwaylc[dot]com

                                                                                                                                                                      ©Copy Right by SilkwayLc.com All Right Reserved